Organisatie

Henk Smeenk
Wedstrijdsecretaris senioren
Ralph van der Woude
Wedstrijdsecretaris jeugd
Jeffrey Bijl
Coördinator Technische Zaken
Antissa Balder
Coördinator Jeugdzaken
Maikel de Jong
Coördinator Referees
Merel Feije
Vertrouwenspersoon
FunctieNaamEmail
Wedstrijdsecretaris seniorenHenk Smeenkwedstrijdsecretarissenioren@rchawks.nl
Wedstrijdsecretaris jeugdRalph van der Woudewedstrijdsecretarisjeugd@rchawks.nl
Coördinator technische zakenJeffrey Bijltechnischezaken@rchawks.nl
Coördinator jeugdzakenAntissa Balderjeugdzaken@rchawks.nl
Coördinator refereesMaikel de Jongreferees@rchawks.nl
VertrouwenspersoonMerel Feijevertrouwenspersoon@rchawks.nl

 

 

 

error: Content is protected !!